Informacje ogólne

Grzegorz Chwiałkowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 21.06.1937, Kalisz
Miejsce pracy: emeryt
Prezes Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie "Bank Chleba".

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miejska Kalisza, Kalisz, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 234, procent głosów: 5, wybrany źródło

Państwowa Komisja Wyborcza

pkw.gov.pl

od 17.11.2018
Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej, wiceprzewodniczący źródło
od 9.12.2014
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, członek źródło

Uchwała nr III/9/2014 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miejska Kalisza, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

2014 – 16.11.2018
Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.