Informacje ogólne

Jacek Konopka nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 26.06.1964, Rawa Mazowiecka
Miejsce pracy: Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 9

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–7 z 7
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miejska Kalisza, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 223, procent głosów: 3, wybrany źródło

Państwowa Komisja Wyborcza

pkw.gov.pl

od 17.11.2018
Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej, członek źródło
od 17.11.2018
Komisja Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej, członek źródło
od 26.04.2018
Komisja Rewizyjna, wiceprzewodniczący źródło

BIP Kalisz

bip.kalisz.pl

9.12.2014 – 28.05.2015
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, członek źródło

Uchwała nr III/9/2014 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

Uchwała nr X/104/2015 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 28 maja 2015 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miejska Kalisza, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

2014 – 16.11.2018
Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.