Informacje ogólne

Adam Koszada nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 30.03.1976, Kalisz
Miejsce pracy: Biuro Poselskie Posła Adama Rogackiego — Dyrektor biura

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–8 z 8
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miejska Kalisza, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 567, procent głosów: 8, wybrany źródło

Państwowa Komisja Wyborcza

pkw.gov.pl

od 17.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło

Uchwała nr XXXVIII/493/2017 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 18 maja 2017 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

od 17.11.2018
Komisja Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej, członek źródło
17.11.2018 – 26.04.2018
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, przewodniczący źródło
od 26.04.2018
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, wiceprzewodniczący źródło
9.12.2014 – 28.05.2015
Komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej, członek źródło

Uchwała nr III/12/2014 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

Uchwała nr X/107/2015 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 28 maja 2015 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miejska Kalisza, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość, przewodniczący klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.