Informacje ogólne

Jolanta Mancewicz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 18.04.1943, Moskorzew
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Biuro Wyceny Nieruchomości "Geoman"
Ukończyła Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie oraz studia podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości. Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego oraz ukończony kurs do rad nadzorczych. Była... etatowym członkiem Zarządu Miasta w latach 1998-2002.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–8 z 8 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miejska Kalisza, kandydatka na stanowisko radnej, liczba głosów: 277, procent głosów: 5, wybrana źródło

Państwowa Komisja Wyborcza

pkw.gov.pl

od 17.11.2018
Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej, członek źródło
od 9.12.2014
Komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej, członek źródło

Uchwała nr III/12/2014 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miejska Kalisza, radna źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

2014 – 16.11.2018
Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego, przewodniczący klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

21.11.2010 – 15.11.2014
Rada Miejska Kalisza, przewodnicząca źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

od 15.02.2002
Stowarzyszenie "Wszystko dla Kalisza im. Prof. Jerzego Rubińskiego", Prezeska, Kalisz źródło

Strona stowarzyszenia "Wszystko dla Kalisza"

www.wdk.kalisz.pl

od 2001
Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie "Bank Chleba", Współzałożyciel, Kalisz źródło

MojePanstwo.pl

mojepanstwo.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.