Informacje ogólne

Piotr Lisowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 28.01.1969, Starachowice
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: "Arsmedica" Praktyka Lekarska

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–9 z 9 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miejska Kalisza, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 642, procent głosów: 11, wybrany źródło

Państwowa Komisja Wyborcza

pkw.gov.pl

od 17.11.2018
Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej, członek źródło
17.11.2018 – 26.04.2018
Komisja Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej, członek źródło
25.02.2016 – 16.11.2018
Tak dla Kalisza, członek klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

od 2016
ARSMEDICA SP. Z O.O., KALISZ, w zarządzie, Kalisz źródło
9.12.2014 – 28.05.2015
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, członek źródło

Uchwała nr III/9/2014 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

Uchwała nr X/104/2015 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 28 maja 2015 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

od 9.12.2014
Komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej, członek źródło

Uchwała nr III/12/2014 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miejska Kalisza, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

16.11.2014 – 24.02.2016
Wspólny Kalisz, członek klubu źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.