Informacje ogólne

Dariusz Witoń nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 18.10.1971, Godziesze Wielkie
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Asystent w Biurze Poselskim Posła RP Leszka Aleksandrzaka

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–15 z 15 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Policealne Studium Budowlane, uczeń, Kalisz źródło
brak informacji
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Studia Podyplomowe – Prawo Pracy, Poznań źródło
brak informacji
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości, student, Poznań źródło
brak informacji
Urząd Miejski w Kaliszu, Kalisz źródło

Strona radnego

www.facebook.com

brak informacji
Rada Miejska Kalisza, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 502, procent głosów: 8, wybrany źródło

Państwowa Komisja Wyborcza

pkw.gov.pl

17.11.2018 – 26.04.2018
Komisja Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej, członek źródło
od 17.11.2018
Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej, przewodniczący źródło

BIP Kalisz

bip.kalisz.pl

od 17.11.2018
Komisja Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego, członek źródło
26.04.2018 – 26-04-2018
Komisja Rewizyjna, przewodniczący źródło

BIP Kalisz

bip.kalisz.pl

od 2015
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o. w Kaliszu, Główny specjalista ds. administracyjno-prawnych, Kalisz źródło

Strona radnego

www.facebook.com

9.12.2014 – 28.05.2015
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu źródło

Uchwała nr III/9/2014 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

Uchwała nr X/104/2015 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 28 maja 2015 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

od 9.12.2014
Komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej, wiceprzewodniczący źródło

Uchwała nr III/12/2014 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 9 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miejska Kalisza, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

2014 – 16.11.2018
Sojusz Lewicy Demokratycznej, przewodniczący klubu źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

1993 – 1998
Urząd Wojewódzki, Poznań źródło

Strona radnego

www.facebook.com

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.