Informacje ogólne

Krzysztof Ścisły nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: .

Data i miejsce urodzenia: 1955.12.09, Wyszewo
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: 7 Dni Kalisza
W okresie od 16.03.1979 do 15.05.1979 służba w Milicji Obywatelskiej. Od maja 1979 r. młodszy inspektor w Komendzie Wojewódzkiej MO Kalisz, Wydział IV (Sekcja I). Od 01.09.1980 r. jako inspektor w KW... MO Kalisz, Wydział IV. W 1981 Studium Podyplomowe ASW w Ośrodku Doskonalenia Kadr Kierowniczych MSW w Łodzi. Od 01.09.1983 r. jako starszy inspektor w WUSW Kalisz – Wydział IV. Od 01.06.1985 r. jako starszy inspektor w Inspektoracie Analityczno-Informacyjnym przy zastępcy szefa ds. Służby Bezpieczeństwa w Poznaniu. Od 01.07.1989 r. jako starszy inspektor przy zastępcy szefa ds. Służby bezpieczeństwa w WUSW Kalisz. Dane dot. późniejszego okresu służby zostały zanonimizowane.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–14 z 14 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
17.11.2018 – 26.04.2018
Komisja Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej, członek źródło
od 17.11.2018
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu, członek źródło
od 26.04.2018
Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej, członek źródło
od 28.05.2015
Komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej, członek źródło

Uchwała nr X/107/2015 Rady Miejskiej Kalisza z dnia 28 maja 2015 r. w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Środowiska i Gospodarki Komunalnej Rady Miejskiej Kalisza

mamprawowiedziec.pl

29.01.2015 – 16.11.2018
Rada Miejska Kalisza, radny źródło

Protokół VI Sesji Rady Miejskiej Kalisza w dniu 29.01.2015 r.

mamprawowiedziec.pl

29.01.2015
Rada Miejska Kalisza, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 74, procent głosów: 1, wybrany źródło
2014 – 16.11.2018
Niezrzeszeni, członek klubu źródło
od 1998
"7 Dni Kalisza" — gazeta, redaktor/ wydawca, Kalisz, Polska źródło
1996 – 1998
"Życie Kalisza" — gazeta, redaktor, Kalisz, Polska źródło
od 1.07.1989
Wojewódzki Urząd Spraw Wewnętrznych (WUSW), Starszy inspektor przy zastępcy szefa ds. Służby Bezpieczeństwa w WUSW Kalisz, Kalisz źródło

Instytut Pamięci Narodowej

katalog.bip.ipn.gov.pl

1.06.1985 – 1.07.1989
Wojewódzki Urząd Spraw Wewnętrznych (WUSW), Starszy inspektor w Inspektoracie Analityczno-Informacyjnym przy zastępcy szefa ds. Służby Bezpieczeństwa, Poznań źródło

Instytut Pamięci Narodowej

katalog.bip.ipn.gov.pl

1.10.1983 – 1.06.1985
Wojewódzki Urząd Spraw Wewnętrznych (WUSW), Starszy inspektor, Kalisz źródło

Instytut Pamięci Narodowej

katalog.bip.ipn.gov.pl

1.10.1980 – 1.09.1983
Komenda Wojewódzka Milicji Obywatelskiej, Inspektor, Kalisz źródło

Instytut Pamięci Narodowej

katalog.bip.ipn.gov.pl

16.03.1979 – 15.05.1979
Komenda Wojewódzka Milicji Obywatelskiej, Młodszy inspektor, Kalisza źródło

Instytut Pamięci Narodowej

katalog.bip.ipn.gov.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.