Informacje ogólne

Radny miasta Kalisz

Klub: Klub Radnych Wszystko i Samorządny zgodnie dla Kalisza
Data i miejsce urodzenia: 31.05.1962, Wieluń
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Specjalistyczna praktyka lekarska

Funkcje i komisje: kadencja 2018–2023

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 409 (4,23%)
Okręg: nr 1

Dyżur radnego:
II IV wtorek m-ca w godzinach 08:00 — 09:00 Villa Calisia, Al. Wolności 4
Kontakt:
mgabrysiak@um.kalisz.pl
62 7654348

Biografia

Rekordy 1–8 z 8 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
od 2018.11.30
Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej, przewodniczący źródło
od 2018.11.30
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło
od 2018.11.30
Komisja Rewizyjna, członek źródło
od 22.11.2018
Rada Miasta Kalisza, radny źródło

Oficjalna Strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2018.pkw.gov.pl

od 17.11.2018
Klub Radnych Wszystko i Samorządny zgodnie dla Kalisza, członek klubu źródło

Oficjalna Strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2018.pkw.gov.pl

21.10.2018
Rada Miasta Kalisza, Kalisz, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 409, procent głosów: 4, wybrany źródło

Oficjalna Strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2018.pkw.gov.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miejska Kalisza, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

2014 – 16.11.2018
Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Obecność
5
Nieobecność
0

Oddane głosy

Za
5
Przeciw
0
Wstrzymał się
0
Głos nieoddany
0
Nieobecny
0
Filtruj wyniki

Tagi

Sesje

Głos

Filtruj
Przefiltrowane przez:

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.