Informacje ogólne

Radny miasta Kalisz

Klub: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości
Data i miejsce urodzenia: 31.05.1962, Kalisz
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Przychodnia Weterynaryjna

Funkcje i komisje: kadencja 2018–2023

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 832 (8,61%)
Okręg: nr 1

Kontakt:
krm@um.kalisz.pl
62 7654348

Biografia

Rekordy 1–9 z 9 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miejska Kalisza, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 329, procent głosów: 6, wybrany źródło

Państwowa Komisja Wyborcza

pkw.gov.pl

od 2018.11.30
Komisja Środowiska i Gospodarki Komunalnej, przewodniczący źródło
od 2018.11.30
Komisja Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej, członek źródło
od 2018.11.30
Komisja Prawa, Porządku Publicznego oraz Samorządu Osiedlowego, członek źródło
od 22.11.2018
Rada Miasta Kalisza, radny źródło

Oficjalna Strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2018.pkw.gov.pl

od 17.11.2018
Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości, członek klubu źródło
21.10.2018
Rada Miasta Kalisza, Kalisz, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 832, procent głosów: 9, wybrany źródło

Oficjalna Strona Państwowej Komisji Wyborczej

wybory2018.pkw.gov.pl

16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miejska Kalisza, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Kalisza

bip.kalisz.pl

pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Obecność
5
Nieobecność
0

Oddane głosy

Za
5
Przeciw
0
Wstrzymał się
0
Głos nieoddany
0
Nieobecny
0
Filtruj wyniki

Tagi

Sesje

Głos

Filtruj
Przefiltrowane przez:

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.