Zmiany w trakcie kadencji

Byli radni

Osoby 1–10 z 13 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2
Lp. Imię i nazwisko Klub Data wygaśnięcia mandatu Przyczyna wygaśnięcia mandatu
1.
Grzegorz
Chwiałkowski
Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego 2018-11-16
2.
Paweł
Gołębiak
Platforma Obywatelska RP 2018-11-16
3.
Tomasz
Grochowski
Sojusz Lewicy Demokratycznej 2018-11-16
4.
Jacek
Konopka
Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego 2018-11-16
5.
Adam
Koszada
Prawo i Sprawiedliwość 2018-11-16
6.
Piotr
Lisowski
Tak dla Kalisza 2018-11-16
7.
Jolanta
Mancewicz
Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego 2018-11-16
8.
Andrzej
Plichta
Prawo i Sprawiedliwość 2018-11-16
9.
Edward
Prus
2018-11-16
10.
Magdalena
Spychalska
Tak dla Kalisza 2018-11-16
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2

Zmiany klubów

Osoby 1–10 z 17 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2
Lp. Imię i nazwisko Były klub Obecny klub Data początkowa Data końcowa
1.
Sławomir
Chrzanowski
Platforma Obywatelska RP Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej PO i Nowoczesna 2014-11-16 2018-11-16
2.
Eskan
Darwich
Platforma Obywatelska RP Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej PO i Nowoczesna 2014-11-16 2018-11-16
3.
Mirosław
Gabrysiak
Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego Klub Radnych Wszystko i Samorządny zgodnie dla Kalisza 2014-11-16 2018-11-16
4.
Dariusz
Grodziński
Platforma Obywatelska RP Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej PO i Nowoczesna 2014-11-16 2018-11-16
5.
Radosław
Kołaciński
Platforma Obywatelska RP Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej PO i Nowoczesna 2014-11-16 2018-11-16
6.
Piotr
Lisowski
Wspólny Kalisz 2014-11-16 2016-02-24
7.
Piotr
Lisowski
Niezrzeszony 2014-11-16 2016-02-24
8.
Kamila
Majewska
Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Radnych SLD 2014-11-16 2018-11-16
9.
Jolanta
Mancewicz
Niezrzeszona 2010-11-21 2014-11-15
10.
Stanisław
Paraczyński
Niezrzeszony Klub Radnych Wszystko i Samorządny zgodnie dla Kalisza 2010-11-21 2014-11-15
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2